افتتاح نمايشگاه مركزي كاراپنو 1399/02/15


كاراپنو، پس از اجراي موفق مركز كارشناسي فني و بدنه خودروهاي هيونداي و كياموتورز و به جهت فراهم آوردن فضاي مطمئن خريد و فروش خودرو اقدام به افتتاح نمايشگاه مركزي كاراپنو (شوروم) در شركت اطلس خودرو نموده است.

متقاضيان خريد و فروش خودروهاي هيونداي و كياموتورز ميتوانند با مراجعه به سايت www.carapeno.com در خصوص خريد خودروي موجود در نمايشگاه مركزي كارپنو (شوروم) و يا درج آگهي جهت فروش خودرو اقدام نمايند.

شايان ذكر است مشتريان در صورت تمايل به مشاهده حضوري خودروها به آدرس شركت از ساعت 09:00 الي 16:00 از روزهاي شنبه تا چهارشنبه مراجعه نمايند.

شماره تماس 021-48644400

آدرس: تهران - كيلومتر 8 جاده مخصوص كرج - بعداز اتوبان آزادگان - خ شانزدهم جنوبي - خ چهارم شرقي - شركت اطلس خودرو - نمايشگاه مركزي كاراپنو.


آغاز به كار مركز كارشناسي خودروهاي هيونداي و كياموتورز 1399/02/01


نظر به نياز روز افزون به ايجاد فضايي مطمئن جهت خريد و فروش خودروهاي كاركرده و همچنين حمايت از مشتريان شركت هاي آسان موتور و اطلس خودرو ، برند تجاري كاراپنو اين افتخار را دارد كه موسس اولين مركز تخصصي كارشناسي خودروهاي هيونداي و كياموتورز در ايران باشد.

با پشتوانه تجربه چندين ساله شركت هاي آسان موتور و اطلس خودرو در ارائه خدمات فني به خريداران خودروهاي هيونداي و كياموتورز و همچنين با داشتن امكانات ، دانش فني و كارشناسان مجرب ، در محل تعميرگاه هاي مركزي شركت هاي آسان موتور و اطلس خودرو ، برند تجاري كاراپنو آماده ارائه خدمات كارشناسي فني ، بدنه و رنگ به خودروهاي هيونداي و كياموتورز در جهت صيانت از حقوق مشتريان عزيز مي باشد.

خريداران و فروشندگان خودروهاي هيونداي و كياموتورز ميتوانند با مراجعه به سايت www.carapeno.com و اخذ نوبت كارشناسي نسبت به هماهنگي هاي لازم در خصوص كارشناسي خودرو خود اقدام نمايند.